Snelschaakkampioenschap 2018

                  Eindrangschikking na Ronde 9.
 
Pos Naam                 Cat Prt   W   R   V  Score W/Z   Wrst   SBgr
  1 D. Mesman            A     9   7   2   0    8,0 -1   52,0  45,00 
  2 A. Steijn            A     9   7   2   0    8,0 -1   49,0  42,75   Kamp.
  3 J. Zoorob            A     9   6   1   2    6,5  1   48,0  32,25  
  4 D. van der Mast      A     9   6   0   3    6,0 -1   52,5  30,00  
  5 D. van der Pluijm    C     9   5   2   2    6,0  1   49,5  30,25  
  6 J. la Gordt Dilliť   A     9   6   0   3    6,0  1   46,0  26,50  
  7 C. van Oosterom      A     9   5   1   3    5,5  1   46,5  24,25  
  8 R. de Lange          A     9   5   1   3    5,5 -1   45,5  22,00  
  9 T. van der Sluis     B     9   5   0   4    5,0 -1   48,0  22,00  
 10 P. de Freytas        A     9   5   0   4    5,0  1   47,0  21,00  
 11 F. Frishert          B     9   5   0   4    5,0 -1   38,0  15,50  
 12 C. Brouwer           B     9   4   1   4    4,5 -1   45,5  18,50  
 13 L. de Jong           C     9   4   1   4    4,5  1   43,5  16,75  
 14 P. Paauw             C     9   4   1   4    4,5 -1   41,5  15,25  
 15 M. Menzel            B     9   4   1   4    4,5 -1   40,5  16,50  
 16 P. Dijksman          C     9   4   0   5    4,0  1   42,5  13,50  
 17 T. Koorevaar         B     9   4   0   5    4,0 -1   40,0  14,50  
 18 R. Rutjes            B     9   4   0   5    4,0  1   37,0  13,50  
 19 G. Blom              D     9   4   0   5    4,0 -1   31,0   8,00  
 20 A. van Sabben        D     9   3   1   5    3,5  0   33,0   6,75  
 21 N. Bootsma           C     4   3   0   1    3,0  0   48,5  26,75  
 22 G. Schraa            C     9   3   0   6    3,0  1   36,0   8,50  
 23 M. van Egmond        C     9   3   0   6    3,0  1   32,5   5,50  
 24 L. Bonnet            C     9   3   0   6    3,0 -1   32,0   5,50  
 25 K. Stuik             D     9   2   2   5    3,0  0   31,0   6,25  
 26 W. van der Pijl      B     5   2   0   3    2,0  1   38,0  15,50  
 27 E. Yazar             D     9   1   1   7    1,5  0   27,0   1,75  
 28 B. Bouman            D     9   0   2   7    1,0  0   26,0   1,75  
 29 M. Batist            C     5   0   1   4    0,5  1   27,0   5,50  
 
David en Bram eindigden beiden met 8 punten. In de daarop gespeelde barrage van twee partijen won Bram met 2-0 en werd Snelschaakkampioen.
Subgroep B werd gewonnen door Theo van der Sluis met 5 uit 9.
Subgroep C werd gewonnen door Dik van der Pluijm met 6 uit 9.
Subgroep D werd gewonnen door Gerard Blom met 4 uit 9.
 

Valid HTML 4.01 Strict Valid CSS