Snelschaakkampioenschap 2017

            Rangschikking na Ronde 11 - 11-04-2017.
 
Pos Naam                 Cat Prt   W   R   V  Score W/Z  Wrst   SBgr
  1 A. Steijn            A    11   8   2   1    9,0 -1   73,5  57,50 
  2 R. de Lange          A    11   8   2   1    9,0  1   70,0  55,75   Kampioen
  3 P. de Freytas        A    11   7   3   1    8,5 -1   74,5  56,25  
  4 J. Onderdelinden     B    11   7   0   4    7,0 -1   75,5  42,00  
  5 D. van der Mast      A    11   6   2   3    7,0 -1   74,5  42,00  
  6 T. van der Sluis     A    11   7   0   4    7,0 -1   71,0  41,50  
  7 J. Zoorob            A    11   5   3   3    6,5  1   71,5  35,75  
  8 D. van der Pluijm    B    11   6   0   5    6,0  1   69,5  30,00  
  9 R. Warnik            A    11   5   2   4    6,0 -1   65,5  31,25  
 10 F. Frishert          B    11   6   0   5    6,0  1   57,0  26,00  
 11 C. van Oosterom      A    11   6   0   5    6,0  1   53,0  23,00  
 12 C. Brouwer           B    11   5   1   5    5,5 -1   67,5  31,00  
 13 L. de Jong           C    11   5   1   5    5,5  1   65,0  24,75  
 14 R. Rutjes            B    11   5   1   5    5,5  1   64,5  28,75  
 15 L. Bonnet            C    11   5   1   5    5,5  1   61,0  24,25  
 16 P. Paauw             D    11   5   1   5    5,5 -1   60,0  24,25  
 17 W. van der Pijl      A    11   5   1   5    5,5 -1   52,0  17,00  
 18 L. Mooren            D    11   4   2   5    5,0  1   55,5  21,50  
 19 M. van Egmond        C    11   5   0   6    5,0  1   54,5  18,00  
 20 P. Dijksman          C    11   4   2   5    5,0  1   45,5  14,75  
 21 M. Bolluyt           B    11   4   0   7    4,0  1   50,0  13,00  
 22 A. van Sabben        D    11   3   1   7    3,5 -1   46,5   8,50  
 23 G. Blom              D    11   3   1   7    3,5 -1   46,0   8,75  
 24 K. Stuik             D    11   1   3   7    2,5 -1   51,5   7,00  
 25 G. Schraa            C    11   1   2   8    2,0 -1   48,0  10,25  
 26 F. Dueller           D    11   1   1   9    1,5  1   50,0   3,25  
   
In de eindstand eindigden Bram en René beiden met 9 punten. In de barrage wist René beide partijen te winnen en werd Snelschaakkampioen van Shah Mata.
John Onderdelinden werd winnaar van de B-groep met 7 punten.
De winnaar van de C-groep werd Leo de Jong. Hij versloeg Bert Bonnet op weerstandspunten.
Piet Paauw won de D-groep op wedstrijdpunten.
 

Valid HTML 4.01 Strict Valid CSS