RSB-competitie 2000-2001

Shah mata speelde met vier teams in de RSB-competitie, in de Promotieklasse, Klasse 2B, Klasse 3H en Klasse 3F.

Het was een uitstekend seizoen. Voor de tweede keer in de geschiedenis werd Shah Mata kampioen van de RSB. Het tweede en derde team werden beide tweede in respectievelijk 2B en 3H. Het vierde begon rampzalig en kreeg twee matchpunten in mindering omdat ze door een fout van de wedstrijdleider niet opkwamen voor hun eerste wedstrijd. Desondanks eindigden ze als derde in 3F.

Shah Mata 1

Wedstrijden

Ronde Datum Thuis Uit Voor Tegen
1 Dinsdag 26 september 2000 Shah Mata 1 CHESS 1
2 Woensdag 18 oktober 2000 S.O. Rotterdam 3 Shah Mata 1 3 5
3 Dinsdag 14 november 2000 Shah Mata 1 Nieuwerkerk ad IJ. 1 5 3
4 Maandag 11 december 2000 De Willige Dame 1 Shah Mata 1
5 Dinsdag 16 januari 2001 Shah Mata 1 Charlois/Europoort 2
6 Dinsdag 30 januari 2001 Shah Mata 1 CSV 2 2 6
7 Woensdag 21 februari 2001 S.O. Rotterdam 4 Shah Mata 1
9 Maandag 09 april 2001 HZP/Schiedam 1 Shah Mata 1 4 4

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 1 1958 CHESS 1 1805
1 Richard Kraan 2142 R.Burgerhout 2065 0 1
2 Gerard van Es 2085 R.Mersch 1833 ½ ½
3 Bram Steijn 1978 B.van Driel 1792 ½ ½
4 John Onderdelinden 1914 G.H.den Uyl 1728 1 0
5 Cees van Oosterom 1844 A.de Jong 1750 1 0
6 Alex Dabrowski 1878 J.D.Weitering 1721 ½ ½
7 Klaas de Ruijter 1890 H.A.N.Dopper 1786 1 0
8 David Mesman 1934 J.van Elburg 1765 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Rotterdam 3 1838 Shah Mata 1 1927 3 5
1 J.Schell 2023 Richard Kraan 2142 ½ ½
2 M.Noordijk 1948 Bram Steijn 1978 1 0
3 H.M.Maclean 1779 Cees van Oosterom 1844 0 1
4 F.Vreugdenhil 1865 John Onderdelinden 1914 0 1
5 W.de Paus Alex Dabrowski 1878 ½ ½
6 T.J.Hoogesteger 1718 Theo van der Sluis 1833 0 1
7 G.Markus 1782 Klaas de Ruijter 1890 1 0
8 A.Zonne 1748 David Mesman 1934 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 1 1952 Nieuwerkerk ad IJ. 1 1810 5 3
1 Richard Kraan 2142 G.Romkes 1869 1 0
2 Gerard van Es 2085 G.Nieuwenkamp 1926 ½ ½
3 Bram Steijn 1978 J.H.Ranft 1844 ½ ½
4 Cees van Oosterom 1844 J.de Koning 1685 1 0
5 John Onderdelinden 1914 H.Vis 1705 1 0
6 Theo van der Sluis 1833 E.Pouwelse 1718 0 1
7 Klaas de Ruijter 1890 J.J.H.Verberg 1932 0 1
8 David Mesman 1934 W.Graveland 1803 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
De Willige Dame 1 1875 Shah Mata 1 1907
1 A.Goudswaard 2025 John la Gordt Dillie 1779 1 0
2 M.J.A.v/d Kraan 1951 Gerard van Es 2085 0 1
3 J.Berrevoets 2048 John Onderdelinden 1914 1 0
4 J.de Jong 1866 Cees van Oosterom 1844 ½ ½
5 T.F.H.den Rooijen 1886 Bram Steijn 1978 1 0
6 J.H.Molema 1810 Theo van der Sluis 1833 0 1
7 H.van Steenis 1696 Klaas de Ruijter 1890 0 1
8 G.de Wolf 1718 David Mesman 1934 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 1 1919 Charlois/Europoort 2 1851
1 Gerard van Es 2085 Ben Boog 2107 ½ ½
2 Theo van der Sluis 1833 E.J.v/d Berg 0 1
3 John Onderdelinden 1914 P.Verheij 1873 ½ ½
4 Cees van Oosterom 1844 J.M.Canedo jr. 1901 ½ ½
5 Bram Steijn 1978 H.T.van Malde 1693 1 0
6 Alex Dabrowski 1878 M.den Bleker 1855 1 0
7 Roel Warnik 1889 P.J.Olyrhook 1784 1 0
8 David Mesman 1934 V.v/d Wetering 1743 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 1 1894 CSV 2 1925
1 Gerard van Es 2085 Djurre den Heeten 2039 0 1
2 Roel Warnik 1889 K.C.Lui 1827 1 0
3 John Onderdelinden 1914 R.Ammerlaan 1856 0 1
4 Cees van Oosterom 1844 M.P.van Ginkel 2010 0 1
5 Bram Steijn 1978 M.Trimp 2100 0 1
6 Theo van der Sluis 1833 R.Segers 1977 1 0
7 Klaas de Ruijter 1890 R.van Herk 1780 0 1
8 Ron van Oosterbos 1721 P.T.v/d Lee 1812 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
S.O. Rotterdam 4 1845 Shah Mata 1 1900
1 H.Logmans 1925 Gerard van Es 2085 0 1
2 M.Strijdhorst 1972 Cees van Oosterom 1844 ½ ½
3 A.Rongen 1862 Theo van der Sluis 1833 ½ ½
4 P.Vreeken 1840 John Onderdelinden 1914 ½ ½
5 M.C.Vreeken 1913 Bram Steijn 1978 0 1
6 H.van Bekkum 1873 David Mesman 1934 0 1
7 R.H.Meijer 1785 Klaas de Ruijter 1890 ½ ½
8 C.L.Bijl 1592 Ron van Oosterbos 1721 ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
HZP/Schiedam 1 1859 Shah Mata 1 1921 4 4
1 J.R.Klinge 1860 Gerard van Es 2085 0 1
2 B.S.Hoos 1826 Roel Warnik 1889 1 0
3 J.H.Lulof 1964 John Onderdelinden 1914 1 0
4 P.van Oevelen 1833 Cees van Oosterom 1844 1 0
5 D.A.van Loenen 1878 Bram Steijn 1978 0 1
6 R.E.G.v.d.Hoff 1861 David Mesman 1934 0 1
7 A.G.der Kinderen 1807 Theo van der Sluis 1833 ½ ½
8 I.Lucas 1844 Klaas de Ruijter 1890 ½ ½

Eindstand

Nr Promotieklasse Ap Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Shah Mata 1 8 13 37 2 4 5 5 Kampioen
2 CSV 2 8 12 42½ 6 5 6 3 7 Promoveert
3 HZP/Schiedam 1 8 11 36½ 4 3 4 5 4 5 6
4 Charlois/Europoort 2 8 10 33½ 2 4 6 4 5
5 S.O. Rotterdam 3 8 8 32½ 3 3 2 3 5
6 Nieuwerkerk ad IJ. 1 8 7 29 3 5 4 5
7 S.O. Rotterdam 4 8 7 28½ 1 4 4 5 4 4 4
8 De Willige Dame 1 8 3 27 3 3 3 4 Degradeert
9 CHESS 1 8 12 2 3 4 Degradeert

Topscorers Promotieklasse

Nr Naam Team Ap Bp Ra TPR
1 David Mesman Shah Mata 1 7 7 1934 2276
2 R.van Herk CSV 2 8 7 1780 2086
3 M.Trimp CSV 2 8 2100 2046
4 R.Ammerlaan CSV 2 8 6 1856 2062
5 P.van Oevelen HZP/Schiedam 1 8 6 1833 2029
6 J.H.Lulof HZP/Schiedam 1 7 1964 2142
7 Ben Boog Charlois/Europoort 2 8 2107 2101
8 T.F.H.den Rooijen De Willige Dame 1 8 1886 1966
9 G.Nieuwenkamp Nieuwerkerk ad IJ. 1 8 5 1926 2111
10 M.den Bleker Charlois/Europoort 2 8 5 1855 1892

Individuele scores

Nr Shah Mata 1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ap Bp % Brd Kl Ra TPR RaTg W-We
1 David Mesman 1 1 1 1 1 - 1 - 1 7 7 100 7,4 1Z 1934 2276 1787 +2,1
2 Gerard van Es ½ - ½ 1 ½ 0 1 - 1 7 64 1,4 1W 2085 2051 1949 -0,2
3 Cees van Oosterom 1 1 1 ½ ½ 0 ½ - 0 8 56 3,8 1844 1893 1850 +0,6
4 Theo van der Sluis - 1 0 1 0 1 ½ - ½ 7 4 57 5,1 3W 1833 1865 1815 +0,8
5 John Onderdelinden 1 1 1 0 ½ 0 ½ - 0 8 4 50 3,6 2Z 1914 1860 1860 -0,6
6 Bram Steijn ½ 0 ½ 0 1 0 1 - 1 8 4 50 4,1 2Z 1978 1882 1882 -1,0
7 Klaas de Ruijter 1 0 0 1 - 0 ½ - ½ 7 3 43 7,1 1Z 1890 1751 1801 -1,4
8 Roel Warnik - - - - 1 1 - - 0 3 2 67 3,7 1Z 1889 1933 1812 +0,2
9 Alex Dabrowski ½ ½ - - 1 - - - - 3 2 67 5,7 3W 1878 1945 1824 +0,3
10 Richard Kraan 0 ½ 1 - - - - - - 3 50 1,0 1Z 2142 1986 1986 -0,6
11 Ron van Oosterbos - - - - - 0 ½ - - 2 ½ 25 8,0 1721 1511 1702 -0,5
12 John la Gordt Dillie - - - 0 - - - - - 1 0 0 1,0 1W 1779 1711 2025 -0,2

Bronnen:
RSB-competitie 2000-2001: Promotieklasse
RSB-competitie 2000-2001: Individuele uitslagen Promotieklasse
RSB-competitie 2000-2001: Resultaten per speler: Promotieklasse

Shah Mata 2

Wedstrijden

Ronde Datum Thuis Uit Voor Tegen
1 Dinsdag 03 oktober 2000 H.I.Ambacht 1 Shah Mata 2 3 5
2 Maandag 30 oktober 2000 HZP/Schiedam 2 Shah Mata 2
3 Dinsdag 21 november 2000 Shah Mata 2 Groenoord 4
4 Maandag 08 januari 2001 De IJssel 1 Shah Mata 2
5 Dinsdag 06 februari 2001 Shah Mata 2 Papendrecht/Alb. 1
6 Woensdag 07 maart 2001 S.O. Rotterdam 6 Shah Mata 2
7 Dinsdag 27 maart 2001 Shah Mata 2 CSV 4

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
H.I.Ambacht 1 1706 Shah Mata 2 1685 3 5
1 J.van Gijzen 1563 Gerard Blom 1393 ½ ½
2 J.C.Kleinbloesem 2010 Nantko Schanssema 1618 ½ ½
3 A.Huijzer 1502 Alex Dabrowski 1878 0 1
4 N.Bax 1868 Roel Warnik 1889 0 1
5 K.Bax 1810 John la Gordt Dillie 1779 0 1
6 R.v/d Werff 1456 Piet Dijksman 1520 ½ ½
7 C.H.Erbrink 1735 Dolf Rijkeboer 1720 1 0
8 A.van Asperen Mariandel Menzel ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
HZP/Schiedam 2 1727 Shah Mata 2 1766
1 F.Groeneweg 1804 Ron van Oosterbos 1721 ½ ½
2 H.de Valk 1599 Nantko Schanssema 1618 1 0
3 M.v/d Kemp 1709 Alex Dabrowski 1878 0 1
4 A.G.der Kinderen 1807 Ap Kamman 1966 1 0
5 C.G.Sloof 1876 John la Gordt Dillie 1779 ½ ½
6 F.Gerkema 1720 Jeroen Knikman 1689 ½ ½
7 C.Troost 1741 Dolf Rijkeboer 1720 0 1
8 H.J.C.Slijt 1562 Wim Langstraat 1761 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 2 1819 Groenoord 4 1646
1 Roel Warnik 1889 F.E.B.Wensing 1741 1 0
2 Alex Dabrowski 1878 G.W.Deegeling 1507 1 0
3 John la Gordt Dillie 1779 M.A.C.Dirks 0 1
4 Ap Kamman 1966 A.van Mastrigt 1 0
5 Wim Langstraat 1761 J.H.Schaeben 1604 1 0
6 Wil van der Werff 1879 G.van Toor ½ ½
7 Hans Douma 1679 F.Kandelin 1743 ½ ½
8 Dolf Rijkeboer 1720 P.L.W.Sodderland 1636 ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
De IJssel 1 1827 Shah Mata 2 1816
1 J.Evengroen 1988 Ron van Oosterbos 1721 1 0
2 P.te Lintelo 1857 D.'t Zand 1813 1 0
3 F.J.v/d Pavoordt 1808 Alex Dabrowski 1878 0 1
4 R.Mandersloot 1746 Roel Warnik 1889 0 1
5 A.Multem 1699 John la Gordt Dillie 1779 1 0
6 F.Visser 1966 Ap Kamman 1966 0 1
7 J.Eijgelaar 1721 Dolf Rijkeboer 1720 1 0
8 H.Lodeweges 1831 Wim Langstraat 1761 ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 2 1799 Papendrecht/Alb. 1 1712
1 Ron van Oosterbos 1721 M.Smink 1796 1 0
2 Alex Dabrowski 1878 C.Brinkman 0 1
3 Roel Warnik 1889 A.C.M.Oostrom 1751 ½ ½
4 Ap Kamman 1966 C.van Meerkerk 1 0
5 Wim Langstraat 1761 A.Moleman 1699 1 0
6 John la Gordt Dillie 1779 C.Korteweg 1657 ½ ½
7 Hans Douma 1679 P.de Jonge 1667 ½ ½
8 Dolf Rijkeboer 1720 P.C.van Wermeskerken 1705 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
S.O. Rotterdam 6 1623 Shah Mata 2 1816
1 A.J.Dries 1761 Ron van Oosterbos 1721 0 1
2 J.P.Steenbergen 1680 Ap Kamman 1966 1 0
3 J.van Lopik Roel Warnik 1889 0 1
4 E.van Briemen 1515 Alex Dabrowski 1878 0 1
5 J.L.Gebraad 1676 John la Gordt Dillie 1779 0 1
6 F.Motje 1609 Wim Langstraat 1761 0 1
7 P.Th.Jansen 1479 Dolf Rijkeboer 1720 ½ ½
8 A.Putter 1640 Remy Rutjes 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 2 1772 CSV 4 1667
1 Ron van Oosterbos 1721 M.Lieven 1627 1 0
2 Alex Dabrowski 1878 I.O.Lutz 1884 1 0
3 Roel Warnik 1889 J.Blokland 1749 0 1
4 John la Gordt Dillie 1779 R.v/d Bosse 1646 1 0
5 D.'t Zand 1813 A.Terlouw 1670 0 1
6 Nantko Schanssema 1618 B.van Kanten 1447 ½ ½
7 Wim Langstraat 1761 Harry Stroosma 1698 1 0
8 Dolf Rijkeboer 1720 J.P.Meijer 1612 1 0

Eindstand

Nr Klasse 2B Ap Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1 De IJssel 1 7 14 45½ 8 8 Kampioen
2 Shah Mata 2 7 12 35 5
3 Papendrecht/Alb. 1 7 10 31½ 6 5 5 6
4 CSV 4 7 8 26½ 0 5 5 5
5 HZP/Schiedam 2 7 6 25½ 2 3
6 H.I.Ambacht 1 7 3 23½ 3 3 3 4
7 Groenoord 4 7 3 21½ ½ 3 4 Degradeert
8 S.O. Rotterdam 6 7 0 15 0 2 3 Degradeert

Topscorers Klasse 2B

Nr Naam Team Ap Bp Ra TPR
1 J.Evengroen De IJssel 1 7 7 1988 2136
2 P.te Lintelo De IJssel 1 7 1857 2115
3 Alex Dabrowski Shah Mata 2 7 6 1878 1965
4 J.Eijgelaar De IJssel 1 7 6 1721 1909
5 Wim Langstraat Shah Mata 2 6 1761 2084
6 C.H.Erbrink H.I.Ambacht 1 7 1735 1896
7 R.Mandersloot De IJssel 1 6 5 1746 2056
8 M.v/d Berg De IJssel 1 6 5 1811 1998
9 F.Visser De IJssel 1 7 5 1966 1864
10 A.Multem De IJssel 1 7 5 1699 1844

Individuele scores

Nr Shah Mata 1 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp % Brd Kl Ra TPR RaTg W-We
1 Alex Dabrowski 1 1 1 1 0 1 1 7 6 86 2,7 5W 1878 1965 1654 +1,5
2 Wim Langstraat - 1 1 ½ 1 1 1 6 92 6,5 6Z 1761 2084 1667 +1,7
3 Roel Warnik 1 - 1 1 ½ 1 0 6 75 3,0 4Z 1889 1962 1771 +0,2
4 John la Gordt Dillie 1 ½ 0 0 ½ 1 1 7 4 57 4,7 5W 1779 1777 1727 +0,6
5 Ron van Oosterbos - ½ - 0 1 1 1 5 70 1,0 1W 1721 1942 1795 +1,5
6 Ap Kamman - 0 1 1 1 0 - 5 3 60 4,0 1Z 1966 1888 1818 -1,1
7 Dolf Rijkeboer 0 1 ½ 0 0 ½ 1 7 3 43 7,4 7W 1720 1611 1661 -1,0
8 Remy Rutjes - - - - - 1 - 1 1 100 8,0 1Z 1831 1640
9 Hans Douma - - ½ - ½ - - 2 1 50 7,0 2Z 1679 1705 1705 +0,1
10 Nantko Schanssema ½ 0 - - - - ½ 3 1 33 3,3 1Z 1618 1565 1685 -0,4
11 Gerard Blom ½ - - - - - - 1 ½ 50 1,0 1W 1393 1563 1563 +0,2
12 Piet Dijksman ½ - - - - - - 1 ½ 50 6,0 1Z 1520 1456 1456 -0,1
Jeroen Knikman - ½ - - - - - 1 ½ 50 6,0 1Z 1689 1720 1720 +0,0
Wil van der Werff - - ½ - - - - 1 ½ 50 6,0 1W 1879
15 Mariandel Menzel ½ - - - - - - 1 ½ 50 8,0 1Z
16 D.'t Zand - - - 0 - - 0 2 0 0 3,5 2Z 1813 1500 1764 -1,1

Bronnen:
RSB-competitie 2000-2001: Klasse 2B
RSB-competitie 2000-2001: Individuele uitslagen Klasse 2B
RSB-competitie 2000-2001: Resultaten per speler: Klasse 2B

Shah Mata 3

Wedstrijden

Ronde Datum Thuis Uit Voor Tegen
1 Dinsdag 10 oktober 2000 Shah Mata 3 Papendrecht/Alb. 2
2 Vrijdag 10 november 2000 Groothoofd 3 Shah Mata 3
3 Dinsdag 28 november 2000 Shah Mata 3 H.I.Ambacht 2
4 Donderdag 25 januari 2001 Onesimus 1 Shah Mata 3 4 4
5 Dinsdag 13 februari 2001 Shah Mata 3 RET 1 5 3
6 Dinsdag 13 maart 2001 Shah Mata 3 Eeuwig Schaak 1
7 Donderdag 05 april 2001 Sliedrecht 4 Shah Mata 3

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 3 1613 Papendrecht/Alb. 2 1546
1 Jeroen Knikman 1689 A.Moleman 1699 ½ ½
2 Cor Heijboer 1654 K.Timmerman 1619 1 0
3 Michel van Egmond 1625 C.Schaap 0 1
4 Nantko Schanssema 1618 A.Speksnijder 1522 1 0
5 Paul Scheltens 1570 A.Fiole 1431 0 1
6 Piet Dijksman 1520 C.Vis 1590 0 1
7 Mark Kastelijn M.Souverein 0 1
8 Bas van Duijn A.A.Stabij 1416 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Groothoofd 3 1597 Shah Mata 3 1574
1 W.de Graaf 1664 Jeroen Knikman 1689 ½ ½
2 P.Heres 1608 Cor Heijboer 1654 0 1
3 M.Mulder 1599 Michel van Egmond 1625 1 0
4 A.E.den Boef 1600 Nantko Schanssema 1618 ½ ½
5 R.J.A.F.Rouw 1496 Paul Scheltens 1570 0 1
6 H.den Hartigh 1501 Gerard Blom 1393 0 1
7 P.Uyttenhove 1712 Hans Drenth 1467 ½ ½
8 A.A.Wemmers Aad van Sabben 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 3 1622 H.I.Ambacht 2 1623
1 Jeroen Knikman 1689 A.S.Burggraaff 1581 1 0
2 Mariandel Menzel B.Dielhoff 1565 0 1
3 Nantko Schanssema 1618 E.J.W.Peusken 1594 0 1
4 Michel van Egmond 1625 M.Rubioperez 1473 0 1
5 Paul Scheltens 1570 J.Meijer 1 0
6 Gerard Blom 1393 F.Singewald 1444 1 0
7 Hans Drenth 1467 J.C.Hameetman 1172 ½ ½
8 Bas van Duijn G.v/d Wind 1414 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Onesimus 1 1686 Shah Mata 3 1646 4 4
1 A.A.Moolenaar 1822 Jeroen Knikman 1689 0 1
2 B.ten Wolde 1692 Cor Heijboer 1654 0 1
3 E.Woldring 1600 Mariandel Menzel 0 1
4 H.C.Henderson 1668 Nantko Schanssema 1618 1 0
5 T.J.Albers 1572 Michel van Egmond 1625 1 0
6 M.v/d Linden 1759 Remy Rutjes 1 0
7 F.P.J.M.Herrewijn Mark Kastelijn 0 1
8 J.de Jong Bas van Duijn 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 3 1549 RET 1 1520 5 3
1 Jeroen Knikman 1689 R.de Nies 1579 1 0
2 Cor Heijboer 1654 G.Kooistra 1530 ½ ½
3 Mariandel Menzel A.van Zwol 1625 1 0
4 Nantko Schanssema 1618 H.Sumaiku 0 1
5 Paul Scheltens 1570 R.Nellen 1360 1 0
6 Piet Dijksman 1520 F.de Wild 1507 ½ ½
7 Mark Kastelijn R.de Wild 0 1
8 Bas van Duijn M.Dresden 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 3 1613 Eeuwig Schaak 1 1654
1 Jeroen Knikman 1689 G.van Os 1902 1 0
2 Cor Heijboer 1654 M.Grozdic 1 0
3 Michel van Egmond 1625 J.v/d Berg 1698 1 0
4 Nantko Schanssema 1618 W.W.Bas 1622 1 0
5 Paul Scheltens 1570 A.Scholte 0 1
6 Piet Dijksman 1520 C.Koppelaar 1392 ½ ½
7 Mark Kastelijn J.J.Klootwijk 0 1
8 Bas van Duijn H.Sharif 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Sliedrecht 4 1564 Shah Mata 3 1582
1 P.A.van Valen Jeroen Knikman 1689 1 0
2 F.J.T.Tholel Mariandel Menzel 1 0
3 N.Volkerink Nantko Schanssema 1618 0 1
4 B.van Houwelingen Michel van Egmond 1625 ½ ½
5 H.D.Hartog Paul Scheltens 1570 ½ ½
6 J.W.Kraayeveld 1519 Piet Dijksman 1520 ½ ½
7 J.den Toom 1608 Hans Drenth 1467 0 1
8 P.C.W.Vis Bas van Duijn 0 1

Eindstand

Nr Klasse 3H Ap Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Onesimus 1 7 12 37½ 4 4 5 6 Kampioen
2 Shah Mata 3 7 11 30½ 4 5
3 RET 1 7 8 29 3 6 5
4 Papendrecht/Alb. 2 7 7 29 4 4 4
5 Eeuwig Schaak 1 7 6 27½ 3 6
6 Groothoofd 3 7 5 25 4 2 5
7 Sliedrecht 4 7 5 24½ 2 4
8 H.I.Ambacht 2 7 2 21 2 3 3

Topscorers Klasse 3H

Nr Naam Team Ap Bp Ra TPR
1 F.de Wild RET 1 7 1507 1834
2 R.de Wild RET 1 7 1791
3 Jeroen Knikman Shah Mata 3 7 5 1689 1867
4 T.J.Albers Onesimus 1 7 5 1572 1693
5 P.C.W.Vis Sliedrecht 4 7 5 1592
6 Cor Heijboer Shah Mata 3 5 1654 1994
7 R.de Jong Onesimus 1 5 1586 1879
8 E.J.W.Peusken H.I.Ambacht 2 6 1594 1804
9 H.C.Henderson Onesimus 1 6 1668 1774
10 R.Nellen RET 1 7 1360 1643

Individuele scores

Nr Shah Mata 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp % Brd Kl Ra TPR RaTg W-We
1 Jeroen Knikman ½ ½ 1 1 1 1 0 7 5 71 1,0 1Z 1689 1867 1708 +2,1
2 Cor Heijboer 1 1 - 1 ½ 1 - 5 90 2,0 1W 1654 1994 1612 +1,3
3 Bas van Duijn 1 - 1 0 1 0 1 6 4 67 8,0 2W 1535 1415
4 Paul Scheltens 0 1 1 - 1 0 ½ 6 58 5,0 2Z 1570 1487 1429 -0,1
5 Nantko Schanssema 1 ½ 0 0 0 1 1 7 50 3,7 1W 1618 1601 1601 -0,1
6 Gerard Blom - 1 1 - - - - 2 2 100 6,0 1393 1726 1472 +1,2
7 Hans Drenth - ½ ½ - - - 1 3 2 67 7,0 1W 1467 1618 1497 +0,7
8 Mariandel Menzel - - 0 1 1 - 0 4 2 50 2,5 1597 1597
9 Piet Dijksman 0 - - - ½ ½ ½ 4 38 6,0 2W 1520 1413 1502 -0,6
10 Michel van Egmond 0 0 0 0 - 1 ½ 6 25 3,7 1625 1395 1586 -1,2
11 Mark Kastelijn 0 - - 1 0 0 - 4 1 25 7,0 2Z
12 Remy Rutjes - - - 0 - - - 1 0 0 6,0 1Z 1568 1759
13 Aad van Sabben - 0 - - - - - 1 0 0 8,0 1Z

Bronnen:
RSB-competitie 2000-2001: Klasse 3H
RSB-competitie 2000-2001: Individuele uitslagen Klasse 3H
RSB-competitie 2000-2001: Resultaten per speler: Klasse 3H

Shah Mata 4

Wedstrijden

Ronde Datum Thuis Uit Voor Tegen
1 Maandag 2 oktober 2000 NRSG W.Steinitz 3 Shah Mata 4 (-2) 5½ (*)
2 Dinsdag 17 oktober 2000 Shah Mata 4 CSV 5
3 Donderdag 16 november 2000 WSV 2 Shah Mata 4
4 Dinsdag 12 december 2000 Shah Mata 4 H.I.Ambacht 3 7 1
5 Donderdag 1 februari 2001 Sliedrecht 3 Shah Mata 4 4 4
6 Dinsdag 20 februari 2001 Shah Mata 4 Hillegersberg 3
7 Dinsdag 20 maart 2001 Nieuwerkerk ad IJ. 4 Shah Mata 4

(*)Shah Mata 4 krijgt 2 MP in mindering vanwege niet opkomen op 25 september).

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
NRSG W.Steinitz 3 1529 Shah Mata 4 1602 4 4
1 J.L.v/d Kooij 1702 Hans Douma 1679 ½ ½
2 W.F.Brinkerink Leo de Jong 1613 ½ ½
3 W.de Bruin 1467 Wil van der Werff 1879 0 1
4 P.H.T.Hurkmans 1572 Bert Bonnet 1529 ½ ½
5 P.Bongers 1541 Sjerp Noorda 1593 0 1
6 J.Abendroth 1532 Jan Burki 1659 0 1
7 K.Verstraate 1361 Gerard Blom 1393 0 1
8 J.H.A.Sibarani Hans Drenth 1467 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 4 1593 CSV 5 1572
1 Hans Douma 1679 A.Engelbracht 1759 ½ ½
2 Wil van der Werff 1879 B.F.Metz 1529 1 0
3 Leo de Jong 1613 L.C.Jacobs 1603 ½ ½
4 Bert Bonnet 1529 Harry Stroosma 1698 ½ ½
5 Chris Willemse H.Faassen 1773 1 0
6 Sjerp Noorda 1593 J.van Dijk 1305 1 0
7 Gerard Blom 1393 T.A.v/d Wint 1455 0 1
8 Hans Drenth 1467 Christiaan Herrewijn 1456 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
WSV 2 1543 Shah Mata 4 1574
1 J.v/d Born 1772 Hans Douma 1679 1 0
2 W.van Os Leo de Jong 1613 1 0
3 T.Goor 1466 Wil van der Werff 1879 0 1
4 A.J.M.van Nieukerke 1488 Chris Willemse 0 1
5 H.Erkelens 1545 Bert Bonnet 1529 ½ ½
6 G.N.Dannis 1657 Gerard Blom 1393 ½ ½
7 T.Kuiper 1662 Sjerp Noorda 1593 ½ ½
8 A.Prins 1209 Cor van Lent 1334 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 4 1604 H.I.Ambacht 3 1429 7 1
1 Hans Douma 1679 J.Meijer 1 0
2 Leo de Jong 1613 F.Singewald 1444 0 1
3 Bert Bonnet 1529 R Pruysen 1 0
4 Wil van der Werff 1879 W.Helmink 1 0
5 Jan Burki 1659 J.v/d Beemt 1 0
6 Sjerp Noorda 1593 G.v/d Wind 1414 1 0
7 Mike Philips 1485 J.de Heer 1 0
8 Gerard Blom 1393 P.Priester 1 0

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Sliedrecht 3 1510 Shah Mata 4 1521 4 4
1 P.v/d Berg 1854 Hans Douma 1679 1 0
2 M.L.van Houwelingen 1707 Leo de Jong 1613 0 1
3 H.W.v/d Hoff 1697 Wil van der Werff 1879 ½ ½
4 H.Prins 1661 Jan Burki 1659 ½ ½
5 J.Veenis 1590 Bert Bonnet 1529 1 0
6 A.van Dieen 1660 Gerard Blom 1393 1 0
7 L.Dubbeldam 1592 Sjerp Noorda 1593 0 1
8 L.Koppelaar Hans Drenth 1467 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 4 1602 Hillegersberg 3 1531
1 Hans Douma 1679 L.ter Kuile 1646 1 0
2 Leo de Jong 1613 J.Hoek van Dijke 1749 0 1
3 Jan Burki 1659 H.J.J.Nefkens 1509 ½ ½
4 Wil van der Werff 1879 N.Markus 1425 1 0
5 Bert Bonnet 1529 H.J.Bosbaan 1531 0 1
6 Sjerp Noorda 1593 W.E.Kuyvenhoven 1380 1 0
7 Hans Drenth 1467 J.O.Melis 1606 ½ ½
8 Gerard Blom 1393 M.C.Lievaart 1404 ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Nieuwerkerk ad IJ. 1459 Shah Mata 4 1585
1 B.Balm 1462 Hans Douma 1679 0 1
2 Bert Wolters Leo de Jong 1613 0 1
3 J.Brautigam 1422 Wil van der Werff 1879 0 1
4 T.v/d Linden 1494 Jan Burki 1659 0 1
5 B.F.Koote Bert Bonnet 1529 ½ ½
6 C.Groenendijk Cor van Lent 1334 1 0
7 M.Muis Sjerp Noorda 1593 0 1
8 J.Hilkhuysen Gerard Blom 1393 0 1

Eindstand

Nr Klasse 3F Ap Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1 WSV 2 7 13 35½ 5 5 4 7 Kampioen
2 NRSG W.Steinitz 3 7 9 38 3 5 4 8 8
3 Shah Mata 4 (-2) 7 9 36½ 4 7
4 Sliedrecht 3 7 9 35½ 3 3 4 7
5 CSV 5 7 7 28½ 4 1 5 8
6 Hillegersberg 3 7 4 22 ½ 3
7 Nieuwerkerk ad IJ. 4 7 3 21 4 0 7
8 H.I.Ambacht 3 7 0 7 1 0 1 ½ 0 1

Topscorers Klasse 3F

Nr Naam Team Ap Bp Ra TPR
1 Wil van der Werff Shah Mata 4 7 1879 1947
2 Sjerp Noorda Shah Mata 4 7 1593 1928
3 A.van Dieen Sliedrecht 3 7 6 1660 1746
4 H.Prins Sliedrecht 3 7 1661 1802
5 W.de Groot Sliedrecht 3 5 5 1655 1950
6 M.E.Bongers NRSG W.Steinitz 3 5 5 1929
7 H.Smitskamp WSV 2 6 5 1825 1894
8 J.Hoek van Dijke Hillegersberg 3 7 5 1749 1752
9 P.H.T.Hurkmans NRSG W.Steinitz 3 7 5 1572 1692
10 T.Kuiper WSV 2 7 5 1662 1670

Individuele scores

Nr Shah Mata 4 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp % Brd Kl Ra TPR RaTg W-We
1 Wil van der Werff 1 1 1 1 ½ 1 1 7 93 3,1 7W 1879 1947 1501 +0,2
2 Sjerp Noorda 1 1 ½ 1 1 1 1 7 93 6,3 7W 1593 1928 1482 +1,7
3 Jan Burki 1 - - 1 ½ ½ 1 5 4 80 4,4 5Z 1659 1790 1549 +0,4
4 Hans Douma ½ ½ 0 1 0 1 1 7 4 57 1,0 1W 1679 1749 1699 +0,2
5 Gerard Blom 1 0 ½ 1 0 ½ 1 7 4 57 7,1 1Z 1393 1557 1507 +0,2
6 Bert Bonnet ½ ½ ½ 1 0 0 ½ 7 3 43 4,4 1W 1529 1537 1587 -0,6
7 Leo de Jong ½ ½ 0 0 1 0 1 7 3 43 2,1 3Z 1613 1576 1626 -0,4
8 Hans Drenth 0 1 - - 1 ½ - 4 63 7,8 2Z 1467 1620 1531 +0,7
9 Chris Willemse - 1 1 - - - - 2 2 100 4,5 2Z 1910 1630
10 Mike Philips - - - 1 - - - 1 1 100 7,0 1Z 1485 1676
11 Cor van Lent - - 0 - - - 0 2 0 0 7,0 2Z 1334 971 1209 -0,7

Bronnen:
RSB-competitie 2000-2001: Klasse 3F
RSB-competitie 2000-2001: Individuele uitslagen Klasse 3F
RSB-competitie 2000-2001: Resultaten per speler: Klasse 3F

Nantko Schanssema

Valid HTML 4.01 Strict Valid CSS!