RSB-competitie 1999-2000

Shah Mata schreef vier teams in in de RSB-competitie, in de Promotieklasse, Klasse 2B, Klasse 3B en Klasse 4B. Shah Mata 4 werd aan het begin van het seizoen teruggetrokken.

Een onopmerkelijk seizoen, waarin het het eerste keurig derde werd in de Promotieklasse, evenals het tweede in 2B.

Shah Mata 1

Wedstrijden

Ronde Datum Thuis Uit Voor Tegen
1 Di 2 november 1999 Shah Mata 1 Schiebroek/WR 1
2 Di 23 november 1999 Nieuwerkerk a/d IJ, 1 Shah Mata 1
3 Di 11 januari 2000 Shah Mata 1 Groenoord 1 4 4
4 Vr 4 februari 2000 CSV 2 Shah Mata 1
5 Di 22 februari 2000 Rotterdam 4 Shah Mata 1
6 Di 21 maart 2000 Shah Mata 1 HZP/Schiedam 1
7 Wo 12 april 2000 Rokado 1 Shah Mata 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 1 1860 Schiebroek/WR 1 1825
1 Ron van Oosterbos 1705 A.G.Kastelein 1899 ½ ½
2 Gerard van Es 2059 S.D.Foekens 1835 1 0
3 John Onderdelinden 1937 A.Heemskerk 1822 ½ ½
4 Bram Steijn 1954 J.van Rijn 1830 ½ ½
5 Cees van Oosterom 1774 E.C.v/d Hooven 1703 ½ ½
6 Alex Dabrowski 1850 P.Weeda 1811 1 0
7 Klaas de Ruijter 1846 G.F.M.Kuijpers 1850 ½ ½
8 John la Gordt Dillie 1756 H.Valk 1848 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Nieuwerkerk ad IJ. 1845 Shah Mata 1 1927
1 D.Hoogland 2106 Richard Kraan 2191 0 1
2 G.Nieuwenkamp 1933 Gerard van Es 2059 0 1
3 G.Romkes 1865 John Onderdelinden 1937 0 1
4 C.W.Klein 1812 Bram Steijn 1954 1 0
5 J.H.Ranft 1894 Cees van Oosterom 1774 0 1
6 J.de Koning 1666 Ron van Oosterbos 1705 1 0
7 E.Pouwelse 1673 Klaas de Ruijter 1846 ½ ½
8 C.Smorenburg 1809 David Mesman 1947 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 1 1880 Groenoord 1 1972
2 Gerard van Es 2059 J.C.Uitenbroek 2070 1 0
3 John Onderdelinden 1937 C.de Zwart 0 1
4 Bram Steijn 1954 A.Verschoor 2009 0 1
5 Cees van Oosterom 1774 J.van Beest 1683 1 0
6 Theo van der Sluis 1816 K.A.v/d Weijden 2031 1 0
7 Klaas de Ruijter 1846 C.J.v/d Dool 1904 1 0
8 David Mesman 1947 J.van Leeuwen 1830 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
CSV 2 1882 Shah Mata 1 1907
1 R.Segers 1998 Cees van Oosterom 1774 0 1
2 O.van Veen 1883 Gerard van Es 2059 ½ ½
3 R.Trimp 1955 John Onderdelinden 1937 1 0
4 P.L.v/d Lee 1864 Bram Steijn 1954 0 1
5 S.Ammerlaan 1907 Roel Warnik 1923 1 0
6 R.van Herk 1745 Theo van der Sluis 1816 1 0
7 R.Ammerlaan 1866 Klaas de Ruijter 1846 ½ ½
8 K.C.Lui 1841 David Mesman 1947 ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Rotterdam 4 1849 Shah Mata 1 1898
1 J.Schell 1994 Cees van Oosterom 1774 ½ ½
2 H.A.Helfrich 1915 Gerard van Es 2059 ½ ½
3 M.Noordijk 2042 John Onderdelinden 1937 ½ ½
4 H.M.Maclean 1808 Bram Steijn 1954 0 1
5 F.Vreugdenhil 1862 Theo van der Sluis 1816 ½ ½
6 G.Markus 1790 Klaas de Ruijter 1846 0 1
7 A.Zonne 1685 Alex Dabrowski 1850 ½ ½
8 T.J.Hoogesteger 1698 David Mesman 1947 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 1 1860 HZP/Schiedam 1 1839
1 Bram Steijn 1954 J.R.Klinge 1838 ½ ½
2 Cees van Oosterom 1774 B.S.Hoos 1805 1 0
3 John Onderdelinden 1937 J.H.Lulof ½ ½
4 Theo van der Sluis 1816 D.A.van Loenen 1877 ½ ½
5 Klaas de Ruijter 1846 P.J.van Oevelen 1859 1 0
6 Alex Dabrowski 1850 I.Lucas 1874 0 1
7 David Mesman 1947 T.van Zessen 1810 ½ ½
8 John la Gordt Dillie 1756 A.G.der Kinderen 1809 ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Rokado 1 1858 Shah Mata 1 1938
1 H.v/d Linden 2065 Richard Kraan 2191 ½ ½
2 H.M.Ensering 1992 Gerard van Es 2059 0 1
3 M.C.v/d Linden 1967 John Onderdelinden 1937 1 0
4 T.Zoetemeijer 1728 Bram Steijn 1954 0 1
5 M.K.Brunings 1629 Theo van der Sluis 1816 0 1
6 L.van Rhyn 1769 Klaas de Ruijter 1846 0 1
7 J.v.d.Linden John la Gordt Dillie 1756 0 1
8 J.Kurvink David Mesman 1947 0 1

Eindstand

Nr Promotieklasse Ap Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Groenoord 1 7 13 36½ 4 5 Kampioen
2 CSV 2 7 11 34 4 (*)
3 Shah Mata 1 7 11 34 4 (*)
4 Rotterdam 4 7 7 27 4 4 4
5 Nieuwerkerk ad IJ. 1 7 6 25½ 4 5 4 5
6 HZP/Schiedam 1 7 4 26 3 4 3 4 5
7 Schiebroek/WR 1 7 3 20 ½ 4 4 4 Degradeert
8 Rokado 1 7 1 21 3 3 4 Degradeert

(*) rangorde op basis van onderling resultaat

Individuele scores

Nr Shah Mata 1 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp % Brd Kl Ra TPR
1 Klaas de Ruijter ½ ½ 1 ½ 1 1 1 7 79 6,4 3Z 1846 2042
2 Gerard van Es 1 1 1 ½ ½ - 1 6 5 83 2,0 2Z 2059 2218
Cees van Oosterom ½ 1 1 1 ½ 1 - 6 5 83 3,2 2W 1774 2126
4 David Mesman - 1 0 ½ 1 ½ 1 6 4 67 7,8 4Z 1947 1918
5 Bram Steijn ½ 0 0 1 1 ½ 1 7 4 57 3,6 3Z 1954 1891
6 Theo van der Sluis - - 1 0 ½ ½ 1 5 3 60 5,2 3W 1816 1899
7 John Onderdelinden ½ 1 0 0 ½ ½ 0 7 36 3,0 1W 1937 1828
8 Richard Kraan - 1 - - - - ½ 2 75 1,0 2W 2191 2276
9 Alex Dabrowski 1 - - - ½ 0 - 3 50 6,3 3W 1850 1790
John la Gordt Dillie 0 - - - - ½ 1 3 50 7,7 3W 1756 1828
11 Ron van Oosterbos ½ 0 0 - - - - 3 ½ 17 2,7 3Z 1705 1667
12 Roel Warnik - - - 0 - - - 1 0 0 5,0 1W 1923 1724

Bronnen:
RSB-competitie 1999-2000: Promotieklasse
RSB-competitie 1999-2000: Individuele uitslagen Promotieklasse
RSB-competitie 1999-2000: Resultaten per speler: Promotieklasse

Shah Mata 2

Wedstrijden

Ronde Datum Thuis Uit Voor Tegen
1 Dinsdag 12 oktober 1999 Shah Mata 2 H.I.Ambacht 1 6 2
2 Dinsdag 7 december 1999 Shah Mata 2 Spijkenisse 3 4 4
3 Dinsdag 18 januari 2000 De Zwarte Pion 1 Shah Mata 2 3 5
4 Dinsdag 8 februari 2000 Shah Mata 2 Groenoord 3
5 Dinsdag 7 maart 2000 Shah Mata 2 Sliedrecht 2
6 Dinsdag 28 maart 2000 Rotterdam 5 Shah Mata 2

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 2 1706 H.I.Ambacht 1 1651 6 2
1 Ron van Oosterbos 1705 A.J.Tromp ½ ½
2 Alex Dabrowski 1850 J.C.Kleinbloesem 1 0
3 Dik van 't Zand 1853 A.Huijzer 1 0
4 John la Gordt Dillie 1756 A.S.Burggraaff 1611 1 0
5 René Jansen 1515 C.H.Erbrink 1751 1 0
6 Dolf Rijkeboer 1711 B.Dielhoff 1592 1 0
7 Herman van Os 1491 P.C.H.Kleinbloesem 0 1
8 Wim Langstraat 1770 J.van Gijzen ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 2 1706 Spijkenisse 3 1648 4 4
1 Ron van Oosterbos 1705 C.C.van Elderen 1715 1 0
2 Alex Dabrowski 1850 G.W.H.Mulder 1709 0 1
3 Dik van 't Zand 1853 B.Visser 1647 0 1
4 René Jansen 1515 S.J.H.de Vries 1 0
5 John la Gordt Dillie 1756 P.Zeeman 1 0
6 Dolf Rijkeboer 1711 Simon van der Beek 1519 1 0
7 Herman van Os 1491 P.J.den Heijer 0 1
8 Wim Langstraat 1770 D.Vermeer 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
De Zwarte Pion 1 1815 Shah Mata 2 1716 3 5
1 H.Logmans 1801 Dik van 't Zand 1853 1 0
2 A.L.Mourik 1834 Ron van Oosterbos 1705 1 0 R
3 I.Lagendijk 1841 Alex Dabrowski 1850 0 1
4 R.van Hooff 1968 Nantko Schanssema 1556 0 1
5 M.Verolme 1871 John la Gordt Dillie 1756 0 1
6 J.du Pree 1792 René Jansen 1515 ½ ½
7 T.C.van Prooyen 1717 Dolf Rijkeboer 1711 ½ ½
8 M.L.v/d Waal 1717 Wim Langstraat 1770 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 2 1760 Groenoord 3 1688
1 Ron van Oosterbos 1705 A.Breugem 1637 1 0
2 Alex Dabrowski 1850 J.Versmissen 1613 1 0
3 Dik van 't Zand 1853 A.T.G.P.de Veld 1766 ½ ½
4 Roel Warnik 1923 C.Verhagen 1693 0 1
5 René Jansen 1515 P.M.Nederhand 1773 ½ ½
6 John la Gordt Dillie 1756 E.A.Gunnewegh 1642 1 0
7 Wim Langstraat 1770 B.D.P.v/d Sloot 1671 ½ ½
8 Dolf Rijkeboer 1711 A.van Embden 1706 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 2 1760 Sliedrecht 2 1795
1 Ron van Oosterbos 1705 W.Hokken 2081 0 1
2 Roel Warnik 1923 J.van Rekom 1968 ½ ½
3 Dik van 't Zand 1853 J.Wiemans 1693 ½ ½
4 Alex Dabrowski 1850 C.M.v/d Does 1711 1 0
5 René Jansen 1515 G.J.Kolenbrander 1703 0 1
6 John la Gordt Dillie 1756 P.Pons 1821 0 1
7 Wim Langstraat 1770 H.Prins 1649 1 0
8 Dolf Rijkeboer 1711 W.Kuiper 1734 ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Rotterdam 5 1682 Shah Mata 2 1714
1 A.R.Edwards 1656 Ron van Oosterbos 1705 ½ ½
2 W.v/d Giessen 1688 Dik van 't Zand 1853 ½ ½
3 J.M.Scholten Alex Dabrowski 1850 0 1
4 P.Groen 1823 René Jansen 1515 1 0
5 C.L.Bijl 1622 John la Gordt Dillie 1756 ½ ½
6 H.J.Huyser 1620 Wim Langstraat 1770 0 1
7 E.P.Scholten Dolf Rijkeboer 1711 0 1
8 A.Scholten Nantko Schanssema 1556 0 1

Eindstand

Nr Klasse 2B Ap Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7
1 Sliedrecht 2 6 10 28 3 5 6 5 Kampioen
2 De Zwarte Pion 1 6 10 27 5 3 5 5
3 Shah Mata 2 6 9 28½ 5 6 4
4 Groenoord 3 6 5 25 5 4
5 H.I.Ambacht 1 6 4 22½ 3 2 3 5 6
6 Spijkenisse 3 6 4 21½ 2 3 4 4 3
7 Rotterdam 5 6 0 15½ 3 3 2 Degradeert

Schiebroek/WR 3 teruggetrokken aan het begin van het seizoen en degradeert

Individuele scores

Nr Shah Mata 2 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp % Brd Kl Ra TPR
1 Alex Dabrowski 1 - 0 1 1 1 1 6 5 83 2,7 6W 1850 1998
2 John la Gordt Dillie 1 - 1 1 1 0 ½ 6 75 5,2 4W 1756 1904
3 Dolf Rijkeboer 1 - 1 ½ 0 ½ 1 6 4 67 7,0 6W 1711 1774
4 Wim Langstraat ½ - 0 1 ½ 1 1 6 4 67 7,3 2Z 1770 1785
5 Ron van Oosterbos ½ - 1 0 1 0 ½ 5 3 60 1,2 3Z 1705 1843
6 René Jansen 1 - 1 ½ ½ 0 0 6 3 50 4,8 4Z 1515 1768
7 Dik van 't Zand 1 - 0 0 ½ ½ ½ 6 42 2,5 4Z 1853 1661
8 Nantko Schanssema - - - 1 - - 1 2 2 100 6,0 2Z 1556 2110
9 Roel Warnik - - - - 0 ½ - 2 ½ 25 3,0 2W 1923 1640
10 Herman van Os 0 - 0 - - - - 2 0 0 7,0 2Z 1491 1211

Bronnen:
RSB-competitie 1999-2000: Klasse 2B
RSB-competitie 1999-2000: Individuele uitslagen Klasse 2B
RSB-competitie 1999-2000: Resultaten per speler: Klasse 2B

Shah Mata 3

Wedstrijden

Ronde Datum Thuis Uit Voor Tegen
1 Woensdag 27 oktober 1999 RET 1 Shah Mata 3 4 4
2 Vrijdag 19 november 1999 Spijkenisse 5 Shah Mata 3
3 Dinsdag 14 december 1999 Shah Mata 3 't Springend Peert 1 3 5
4 Donderdag 27 januari 2000 De Pionier 2 Shah Mata 3
5 Dinsdag 15 februari 2000 Shah Mata 3 Onesimus 2 4 4
6 Maandag 13 maart 2000 Barendrecht 1 Shah Mata 3 5 3
7 Dinsdag 04 april 2000 Shah Mata 3 H.I.Ambacht 2 4 4

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
RET 1 1510 Shah Mata 3 1521 4 4
1 René de Nies 1519 Nantko Schanssema 1556 ½ ½
2 G.Kooistra 1500 Cor Heijboer 1653 1 0
3 J.C.Heyboer Piet Dijksman 1439 1 0
4 R.Nellen Michel van Egmond 0 1
5 I.Grund Jeroen Knikman 0 1
6 F.de Wild Gerard Blom 1437 1 0
7 A.Grisnigt Florian Scheltens ½ ½
8 M.Dresden Paul Scheltens 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Spijkenisse 5 1472 Shah Mata 3 1570
1 S.J.H.de Vries Nantko Schanssema 1556 0 1
2 J.W.van Oijen Cor Heijboer 1653 0 1
3 J.de Glopper 1422 Jeroen Knikman 0 1
4 J.v/d Jagt Michel van Egmond 0 1
5 S.Peek J.P.C.Burki 1633 1 0
6 E.in 't Groen 1522 Gerard Blom 1437 1 0
7 K.Mol Florian Scheltens 1 0
8 J.Sandifort Paul Scheltens ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 31 1622 't Springend Peert 1 1623 3 5
1 Nantko Schanssema 1556 J.Groeneveld 1 0
2 Cor Heijboer 1653 R.F.C.Berberich 1623 ½ ½
3 Leo de Jong 1650 R.Fong Poen 0 1
4 Jeroen Knikman F.J.M.'t Hof 0 1
5 Hans de Jong 1814 J.Smit 1 0
6 Piet Dijksman 1439 G.Maaskant ½ ½
7 Florian Scheltens W.J.Leep 0 1
8 Paul Scheltens P.v/d Breevaart 0 1

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
De Pionier 2 1680 Shah Mata 3 1504
1 F.A.van Loon 1794 Michel van Egmond 1 0
2 J.van Huizen 1565 Nantko Schanssema 1556 ½ ½
3 W.M.Verhoef Cor Heijboer 1653 ½ ½
4 J.J.Jacobs Sjerp Noorda 1532 1 0
5 M.Landman Piet Dijksman 1439 0 1
6 G.Tuk Florian Scheltens 1 0
7 W.Noordermeer Paul Scheltens 1 0
8 D.Dortmond Cor van Lent 1341 ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 3 1549 Onesimus 2 1628 4 4
1 Nantko Schanssema 1556 R.de Jong 1609 0 1
2 Cor Heijboer 1653 R.Neumeyer 1557 ½ ½
3 Michel van Egmond R.J.Klos 1718 0 1
4 Jeroen Knikman A.de Jong 1 0
5 Piet Dijksman 1439 R.M.Blatter 1 0
6 Florian Scheltens J.P.Kerkmans 0 1
7 Paul Scheltens M.A.F.Westermann jr. 1 0
8 Mariandel Menzel C.de Lange ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Barendrecht 1 1860 Shah Mata 3 1825 5 3
1 A.J.Karbaat Nantko Schanssema 1556 1 0
2 Ap Kamman 1945 Cor Heijboer 1653 1 0
3 M.G.M.van Wilgenburg 1732 Bert Bonnet 1517 0 1
4 D.Korteland Michel van Egmond 0 1
5 Cor Brouwer Piet Dijksman 1439 ½ ½
6 P.H.J.Brokx Paul Scheltens 1 0
7 L.van Praag Florian Scheltens 1 0
8 P.C.v/d Kruit Mariandel Menzel ½ ½

Bord Thuis Rating Uit Rating Voor Tegen
Shah Mata 3 1620 H.I.Ambacht 2
1 Nantko Schanssema 1556 N.Bax 0 1
2 Cor Heijboer 1653 K.Bax 1 0
3 Michel van Egmond A.van Asperen 0 1
4 Jeroen Knikman J.C.Hameetman 1 0
5 Leo de Jong 1650 J.van Rietschoten ½ ½
6 Paul Scheltens F.Singewald ½ ½
7 Florian Scheltens J.G.J.Janssen 0 1
8 Mariandel Menzel J.G.Verseput 1 0

Eindstand

Nr Klasse 3B Ap Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1 't Springend Peert 1 7 11 35 4 6 5 Kampioen
2 Barendrecht 1 7 10 36 7 5 5
3 Onesimus 2 7 8 29½ 4 4
4 H.I.Ambacht 2 7 8 29 4 1 3 6 4
5 RET 1 7 6 27½ 2 3 5 5 4 4 (*)
6 De Pionier 2 7 5 25½ 4 2 3 5
7 Shah Mata 3 7 5 25 3 3 4 4 4
8 Spijkenisse 5 7 1 16½ ½ 4 3 Degradeert

(*) 2 matchpunten in mindering vanwege niet opkomen op vastgestelde datum in de 6e ronde

Individuele scores

Nr Shah Mata 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp % Brd Kl Ra TPR
1 Jeroen Knikman 1 1 0 - 1 - 1 5 4 80 4,0 5W 1663
2 Cor Heijboer 0 1 ½ ½ ½ 0 1 7 50 2,1 1W 1653 1656
3 Piet Dijksman 0 - ½ 1 1 ½ - 5 3 60 4,8 3W 1439
4 Michel van Egmond 1 1 - 0 0 1 0 6 3 50 3,2 4Z 1756
5 Nantko Schanssema ½ 1 1 ½ 0 0 0 7 3 43 1,1 1Z 1556 1514
6 Paul Scheltens 1 ½ 0 0 1 0 ½ 7 3 43 7,1 1Z
7 Mariandel Menzel - - - - ½ ½ 1 3 2 67 8,0 1W 120
8 Bert Bonnet - - - - - 1 - 1 1 100 3,0 1W 1517 1815
9 Cor van Lent - - - ½ - - - 1 ½ 50 8,0 1Z 1341
10 Leo de Jong - - 0 - - - ½ 2 ½ 25 4,0 2Z 1650
11 Florian Scheltens ½ 0 0 0 0 0 0 7 ½ 7 6,7 1W
12 Hans de Jong - - 1 - - - - 1 1 100 5,0 1Z 1814 2005
13 Sjerp Noorda - - - 0 - - - 1 0 0 4,0 1Z 1532 1341
14 J.P.C.Burki - 0 - - - - - 1 0 0 5,0 1W 1633 1442
15 Gerard Blom 0 0 - - - - - 2 0 0 6,0 2Z 1437 1214

Bronnen:
RSB-competitie 1999-2000: Klasse 3B
RSB-competitie 1999-2000: Individuele uitslagen Klasse 3B
RSB-competitie 1999-2000: Resultaten per speler: Klasse 3B

Shah Mata 4

Eindstand

Nr Klasse 4B Ap Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1 De IJssel 4 5 9 21 3 4 5 Kampioen
2 Groenoord 6 5 8 18½ 3 3 Promotie
3 Papendrecht/Al'dam 3 5 4 15½ 3 3
4 CHESS 3 5 4 11 ½ 4
5 Lombardijen 3 5 3 12 2 3 2
6 Spijkenisse 6 5 2 12 1
7 Shah Mata 5 Teruggetrokken

Bronnen:
RSB-competitie 1999-2000: Klasse 3B
RSB-competitie 1999-2000: Individuele uitslagen Klasse 3B
RSB-competitie 1999-2000: Resultaten per speler: Klasse 3B

Nantko Schanssema

Valid HTML 4.01 Strict Valid CSS!